Sklep

Ola tel. 663-903-601

Konrad tel. 609-825-701

Sprawdź nas:

ZAJĘCIA DLA DZIECI

 

Grupowe zajęcia wspinaczkowe trwające 90 min (wyjątek stanowi grupa KIDS 3+).

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką ogólną, po niej następuje część właściwa, czyli wspinaczka. Zajęcia praktyczne przeplatane są teorią, nauką techniki i wiedzy o sprzęcie wspinaczkowym.

W końcowej fazie następuje wyciszenie organizmu i rozciąganie dla lepszej regeneracji ciała.

FORMULARZ DO ZAPISU

RODZAJE ZAJĘĆ DLA DZIECI (opisy poniżej):

  • KIDS 3+
  • JUNIOR
  • JUNIOR +
  • JUNIOR PRO

KIDS 3 +

Twoje dziecko skończyło 3 lata i wspina się na wszystko, jest pełne energii lub wręcz przeciwnie jest za bardzo ostrożne i nieśmiałe, sporty grupowe to nie jego bajka.

Wspinaczka uczy koncentracji, skupienia, odpowiedzialności, wpływa na motorykę małą i dużą ręki (wujek Google powie co to), jest polecane przez terapeutów SI (chcesz wiedzieć więcej o integracji sensorycznej napisz do Oli ola@rockyourbody.net), poprawia siłę, wytrzymałość ogólną, wzmacnia brzuch i plecy, wypływa korzystnie na postawę ciała.

Zapisuj się szybko bo miejsca (małe grupy, max 6 osób) uciekają w mgnieniu oka... no dobra ciut wolniej.

Zajęcia prowadzi Maja

Junior 

Twoje dziecko szuka swojej pasji, może wspinaczka. 

A wspinanie to sama dobroć dla twojej pociechy:

Uczy uważności, odpowiedzialności za siebie i drugą osobę, poprawia koordynację ogólna sprawność, wpływa na postawę (takie zajęcia z gimnasytki korekcyjnej tylko wcale nie nudne), wzmacnia ciało i ducha (walka z przeciwnościami, większa wiara w siebie i swoje możliwości, socjalizacja).

Zajęcia przeznaczone dla grupy wiekowej w przedziale 7-10 lat.

Nic tylko zapisywać swoje dziecko.

Zajęcia prowadzi Konrad 

Junior +

Wiesz jaki jest najlepszy czas, żeby zacząć się wspinać? Obecny! 

Na zajęciach staramy się skupić na technice wspinania. Nauka asekuracji czy wiązania węzłów, nie tylko podnosi poziom wspinania...  uczy też uważności, odpowiedzialności za siebie i drugą osobę, poprawia koordynację ogólna sprawność, wpływa na postawę (takie zajęcia z gimnasytki korekcyjnej tylko wcale nienudne), wzmacnia ciało i ducha (walka z przeciwnościami, większa wiara w siebie i swoje możliwości, socjalizacja).

Zajęcia przeznaczone dla grupy wiekowej w przedziale 10-15 lat.

Zajęcia prowadzi Maja

Junior PRO

Jeśli Twoje dziecko kocha wspinaczkę, cały czas chce się w niej rozwijać, a może nawet wiąże z tym sportem swoją przyszłość... to te zajęcia są strzałem w dziesiątkę!

Zajęcia dla młodych, bardziej zaawansowanych adeptów wspinaczki z zapałem do pracy i uczenia się nowych sprawności. Wymagane jest uczestnictwo dwa razy w tygodniu. Mile widziane będzie chęć uczestnictwa w zawodach sportowych. 

Zajęcia prowadzi Maja